Nasa zemlja je Bosna Hercegovina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BosanskoHercegovacke piramide

3 posters

Go down

BosanskoHercegovacke piramide Empty BosanskoHercegovacke piramide

Komentar  Admin Thu Aug 28, 2008 5:05 am

Šta ste čuli zadnje o otkopavnajima??? Question
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 20
Registration date : 2008-08-22

https://bihmark.bosnianforum.com

Na vrh Go down

BosanskoHercegovacke piramide Empty Re: BosanskoHercegovacke piramide

Komentar  Stari Fri Aug 29, 2008 2:01 pm

Ja posljednje što sam čuo da je gosp.Govedarica..arheolog jel..ne samo da misli da nema piramida nego ga ta ideja prosto ljuti pa je bez razloga napado gosp.Nabila..čini mi se ..egipatskog arheologa koji kaže da piramida ima..
E sad Govedarica je svjetski nepoznat arheolog..dok je Nabil svjetski poznat..i kolko sam pročito čojk je u Egiptu otkrio 20-tak piramida..Ja sam mislio da su samo one u Gizi al očito ih ima puno više..Znači kome vjerovati-ljutom Govedarici ili smirenom Nabilu.. Question
Stari
Stari

Broj komentara : 21
Registration date : 2008-08-29

Na vrh Go down

BosanskoHercegovacke piramide Empty Re: BosanskoHercegovacke piramide

Komentar  Marko_marko Sat Aug 30, 2008 12:47 am

kako sam reko bio sam u medjugorju i u visokom na piramidi sunca to je neopisivo bar za mene
jednostavno me trnci prožimaju i ovaj gandalf (moj omiljeni lik iz lotr) je stvarno upravo zašto
pljuvati po nečemu što stranci govore da ima kad se to može sve iskoristit za dobrobit
bh pa cak i ako nesto ne postoji

al volim sve ljude koji su protiv ovih pozitivnih stvari odnosno protiv bh jer oni svojoj djeci kroje neperpektivnu buducnost.Sami sebi rupaču kopaju al najgore što vuku i druge za sobom.Ljudi moji, kaže neka peticija protiv piramide.
ja se naježim i postacu haker samo da mu unistim onaj sajt,aj dosta za sad mrsko mi vise pisat...
Marko_marko
Marko_marko

Broj komentara : 2
Registration date : 2008-08-30

Na vrh Go down

BosanskoHercegovacke piramide Empty Re: BosanskoHercegovacke piramide

Komentar  Stari Sat Aug 30, 2008 4:38 am

Di si Marko..jel kraljević il neki drugi..pozdrav i dobrodošo na forum..Nije to Gandalf to sam ja Stari..he,he,he.... afro
Ja nisam bio u Međugorju,al na piramidi jesam..em je prelijep kraj,em su ćevapi dobri,em su ljudi presretni..nama u Bosni i Hercegovini je stvarno trebalo ovako nešto..a otkopaće se ona prije il poslije,i uvijek će bit onih koji su protiv tog..no..nema veze..oni stvari mogu usporiti ali nikako i zaustaviti..he,he.. Cool
Stari
Stari

Broj komentara : 21
Registration date : 2008-08-29

Na vrh Go down

BosanskoHercegovacke piramide Empty Re: BosanskoHercegovacke piramide

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu