Nasa zemlja je Bosna Hercegovina
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarajevo film festival

2 posters

Go down

Sarajevo film festival Empty Sarajevo film festival

Komentar  Admin Thu Aug 28, 2008 6:03 am

Sarajevo fest. je regionalna atrakcija...kolika može postati?
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 20
Registration date : 2008-08-22

https://bihmark.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Sarajevo film festival Empty Re: Sarajevo film festival

Komentar  Stari Fri Aug 29, 2008 2:34 pm

Meni prva asocijacija na S.F.F-est je Emina Ganić..Em izgleda dobro ..em u piramidi show-u je baš rasturila ove 'naše' govornike Ajanovića i Lijanovića koji su bili s njom u finalu..ako bi se biro neki naj prototip mlade Bosanke i Hercegovke ..jedan od primjera bi po meni svakako bila Emina Ganić..
Po meni je to put kud svi trebamo ići..I citirat Ž.Komšića ..pitaju ga šta trebamo radit zemlja nam je u haosu..i sad očekuju neke velike priče i planove ,a Komšić će ''učit i radit''Ja se slažem s tim..al odosmo sa S.F.F.
Evo malo materijala sa bloga..
12 programa; 174 filma iz 32 zemlje; 1.500 akreditovanih gostiju; 650 akreditovanih predstavnika medija; više od 100.000 posjetilaca
Među brojnim gostima 14. SFF-a bili su i: Agnes B., Nuri Bilge Ceylan, Ari Folman, Todd Haynes, Charlie Kaufman, Mike Leigh, Branko Lustig, Sharon Maguire, Kevin Spacey, Jia Zhang Ke, Slavoj Žižek.
Ovo sasvim dovoljno govori kolko ova manifestacija jeste za našu zemlju i za nas sve..
Stari
Stari

Broj komentara : 21
Registration date : 2008-08-29

Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu